پیام معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت گرامیداشت روز پزشک ؛ «قدردانی از ایثار جامعه پزشکی در ایام مبارزه با پاندمی کووید ۱۹»

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی طی پیامی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام ماه محرم و سوگواری سالار شهیدان، روز پزشک را درایام مبارزه با  پاندمی کووید ۱۹ روز قدردانی از تجلی ایثار و از خودگذشتگی پزشکان و تیم های مرتبط با سلامت کشور و تجلیل از مقام شهدای مدافع سلامت عنوان کرد. 
پیام معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت گرامیداشت روز پزشک ؛ «قدردانی از ایثار جامعه پزشکی در ایام مبارزه با پاندمی کووید ۱۹»

به گزارش روابط عمومی معاونت علوم پزشکی- متن پیام بدین شرح می باشد: 

بسمه تعالی 

درود بر سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش و درود بر کسانی که برای حفظ سلامت جامعه، ایثار را بار دیگر به منصه ظهور رسانده و آن را تجلی بخشیدند. 

هر ساله  درروز نخست شهریور ماه، به مناسبت روز پزشک این فرصت فراهم می شود تا از تلاش ها و زحمات پزشکان تجلیل و تقدیر صورت گیرد. برخی از مفاهیم مانند از خودگذشتگی، ایثار، مهربانی و در مجموع «انسانیت» با فطره آدمی همسو بوده و همواره قابل تحسین و ستایش هستند، امسال روز پزشک را به نحوی گرامی می داریم که بیش از شش ماه است پزشکان به همراه تیم های مرتبط با سلامت دست در دست هم، آگاهانه در خط مقدم مبارزه با پاندمی کووید ۱۹ قد علم کرده و سلامت مردم را بر جان خود مقدم داشته و شهدای بسیاری را در این راه تقدیم کرده اند و تجلی بخش مفاهیم ایثار و از خودگذشتگی در دنیای ناشناخته این بیماری گردیده اند.  

به مناسبت این روز؛ ضمن ارج نهادن به مقام والای شهدای این راه و قدردانی از جامعه پزشکی، آرزوی صحت و سلامتی برای تمامی پزشکان و مردم از درگاه ایزد منان مسئلت دارم. 

 

دکتر محسن نفر

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

 

کلید واژه ها: معاون علوم پزشکی روز پزشک


نظر شما :